Blog

Samodzielnie czy z pomocą profesjonalisty – jak odświeżyć wygląd mebli i ile kosztuje tapicerowanie kanapy i obicie fotela u tapicera?

Trudne do usunięcia plamy na krzesłach, podrapana przez zwierzęta kanapa, fotel, który nie zachwyca już tak pięknym wyglądem jak na początku? Wydaje Ci się, że jedynym rozwiązaniem jest wymiana wszystkich mebli wchodzących w skład aranżacji wnętrza mieszkania na zupełnie nowe modele? Niestety jest to dość kosztowny pomysł, na szczęście dostępna jest efektowna alternatywa, która pozwoli Ci zachować ulubione elementy i jednocześnie odświeży (bądź też kompletnie odmieni) ich wygląd. Czytaj dalej „Samodzielnie czy z pomocą profesjonalisty – jak odświeżyć wygląd mebli i ile kosztuje tapicerowanie kanapy i obicie fotela u tapicera?”

Wakacje- najlepszy czas na renowację tapicerki

Rozpoczęcie wakacji to dla każdego dziecka wielkie przeżycie. Posiadasz swój kamper lub zamierzasz kupić go od innego właściciela? Zaplanuj swoją wakacyjną podróż z całą rodziną. Co zrobić, gdy tapicerka jest zabrudzona i nie zachęca do jej używania? Wybierz się do tapicera, który zmieni Twój kamper w prawdziwy dom na kółkach.
Czytaj dalej „Wakacje- najlepszy czas na renowację tapicerki”

Tapicerka samochodowa – nowa, naprawiona, z ogrzewaniem

Nie trzeba zmieniać samochodu, aby cieszyć się nowymi, czystymi i zadbanymi fotelami. Dobry tapicer potrafi wymienić tapicerkę z materiałowej na skórzaną i odwrotnie. Zszyje rozdarcia oraz wymieni uszkodzone elementy. A kierowca będzie się cieszyć pięknymi i wygodnymi siedzeniami, w których dodatkowo mogą być zamontowane maty grzewcze. Czytaj dalej „Tapicerka samochodowa – nowa, naprawiona, z ogrzewaniem”