Blog

Wakacje- najlepszy czas na renowację tapicerki

Rozpoczęcie wakacji to dla każdego dziecka wielkie przeżycie. Posiadasz swój kamper lub zamierzasz kupić go od innego właściciela? Zaplanuj swoją wakacyjną podróż z całą rodziną. Co zrobić, gdy tapicerka jest zabrudzona i nie zachęca do jej używania? Wybierz się do tapicera, który zmieni Twój kamper w prawdziwy dom na kółkach.
Czytaj dalej Wakacje- najlepszy czas na renowację tapicerki

Tapicerka samochodowa – nowa, naprawiona, z ogrzewaniem

Nie trzeba zmieniać samochodu, aby cieszyć się nowymi, czystymi i zadbanymi fotelami. Dobry tapicer potrafi wymienić tapicerkę z materiałowej na skórzaną i odwrotnie. Zszyje rozdarcia oraz wymieni uszkodzone elementy. A kierowca będzie się cieszyć pięknymi i wygodnymi siedzeniami, w których dodatkowo mogą być zamontowane maty grzewcze. Czytaj dalej Tapicerka samochodowa – nowa, naprawiona, z ogrzewaniem

Odkurzacz do prania tapicerki samochodowej – jak znaleźć ten odpowiedni?

Czyszczenie tapicerki samochodowej nie jest procesem trudnym, ale za to wymagającym odpowiedniego sprzętu, a najważniejszym z nich jest oczywiście odkurzacz. To, jaki model wybrać do własnego użytku nie jest taką prostą kwestią – trzeba poznać bowiem kilka najważniejszych wytycznych. Czytaj dalej Odkurzacz do prania tapicerki samochodowej – jak znaleźć ten odpowiedni?