Ścienne, pikowane panele

Nowość w naszej ofercie to ścienne, pikowane panele. To taki element wystroju wnętrza, który ostatnimi czasy staje się niezwykle modny. Mimo, że jest to duży wydatek, to wielu ludzi, którym zależy na przytulnym i modnym wnętrzu, decyduje się na niego. Niezwykle popularny w Niemczech i Europie Zachodniej, wkroczył przebojem do Polski, zyskując uznanie dekoratorów wnętrz i użytkowników. Tapicerowane ściany, wezgłowia to łatwe w montażu panele ścienne, montowane w sypialniach u wezgłowia łóżka, w salonach za narożnikami czy kanapami, zamawiane są przez naszych klientów nie tylko do domowych wnętrz, ale też wyposażane są w nie coraz częściej:

  • Pokoje hotelowe
  • Restauracje
  • Bary
  • Biura
  • Firmy

Zwłaszcza w firmach wykorzystywane są do tworzenia wyciszonych miejsc, w których można prowadzić rozmowy z dala od biurowego zgiełku. Tapicerowane moduły nie tylko odmieniają wnętrze, ale pozwalają je wygłuszyć, zapewniając przyjemną dla oka warstwę dzwiękoochronną. Ściany pikowane mają często zastosowanie w tworzeniu miejsc chroniących przed powstaniem urazu, np. na salach treningowych przy sportach kontaktowych, uderzeniach czy upadkach. Wykonywane są równie starannie jak ściany ozdobne, bo przecież funkcjonalne nie oznacza brzydkie, a wręcz przeciwnie. Funkcjonalne może być równocześnie piękne 🙂
Takie nowoczesne panele ścienne robimy ściśle według zaleceń klienta, z tkanin obiciowych o dowolnym kolorze, skóry, Eko-skóry. Na życzenie klienta pikujemy, wyszywamy czy naszywamy aplikacje. Wezgłowia wykonać możemy w każdej tkaninie, w różnych opcjach pikowanie i ustawiania kwadratów.